У Черкасах рятувальники витягнули з криги рибалку

24 лютого 2017, 14:06

Для 33-річного рибалки з Черкас 23 лютого віднині запам’ятається надовго, як день його другого народження. Оскільки лиш волею випадку чоловік лишився живим, провалившись під кригу на Дніпрі у районі дамби. Вчасна допомога рятувальників та їх скоординовані професійні дії зберегли життя горе-рибалці.

Як розповів директор КУ «Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби» Сергій Микитченко, повідомлення про цю надзвичайну ситуацію їх установа отримала від сторонніх людей, які знаходились неподалік місця трагедії, вчора близько о пів на четверту годину дня. За лічені хвилини до потерпілого, який знаходився на відстані приблизно 400 метри від черкаської дамби і тримався за крижину, прибув пересувний рятувальний пост.

– Наші рятувальники за допомогою спеціального спорядження та човна доправили потерпілого на берег, надавши першу медичну допомогу. Оскільки стан рибалки нормалізувався, він відмовився від госпіталізації у лікарню та його було доставлено додому, де він зараз почувається добре, – повідомив Сергій Васильович.

А також вкотре наголосив на реальній небезпеці, яка чатує на кожного, хто зараз виходить на кригу. Адже з підняттям температури повітря лід стає крихкий, інтенсивно руйнується від промоїн. Тож охочі порибалити чи прогулятись крижаним Дніпром наражають себе на справжню небезпеку.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Коментарі

Вгору