У Черкасах розвантажили рух на 14 перехрестях

09 вересня 2015, 23:47

7HctlhSUqA4

На 14 перехрестях у місті Черкаси станом на 8 вересня додатково встановили 22 стрілки зеленого кольору, які дозволяють рух у зазначеному напрямку при ввімкненому червоному сигналі світлофора з крайньої правої смуги руху.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ Черкаської області.

По бульвару Шевченка на перехрестях із вулицями Котовського, Байди Вишневецького, Смілянською, Пастерівською, Можайського, Піонерською, Чорновола, Дашкевича.

По вулиці Ільїна на перехресті з вулицею Чорновола.

По вулиці Благовісній на перехрестях з вулицями Можайського, Байди Вишневецького, В.Чорновола.

По вулиці Рябоконя на перехресті з вулицею Ватутіна.

По вулиці Чорновола на перехресті з вулицею Ватутіна.

Як експеримент по бульвару Шевченка на перехресті з вулицею Г. Сталінграду встановлено стрілку, яка дозволяє рух прямо по бульвару Шевченка в бік площі 700-річчя.

Із метою розвантаження перехрестя по вулиці Смілянській на перехресті з вулицею Ільїна, встановлено дорожній знак, який дає можливість рухатися маршрутним транспортним засобам на перехресті прямо з крайньої правої смуги, а іншим учасникам дорожнього руху лише праворуч, що значно розвантажить це перехрестя.

Наразі вирішується питання про встановлення стрілок зеленого кольору ще на 3–х перехрестях міста Черкаси з найбільш інтенсивним рухом транспортних засобів: по вулиці Смілянська на перехресті з вулицею Небесної Сотні, по вулиці Пацаєва на перехресті з вулицею Чигиринською, по бульвару Шевченка на перехресті з вулицею Небесної Сотні.

Про встановлення стрілок зеленого кольору на запланованих перехрестях громадян буде повідомлено додатково на сайті Державтоінспекції Черкаської області.

Коментарі

Вгору