У Черкасах реконструюють тротуари по бульвару Шевченка (фотофакт)

26 вересня 2018, 20:36

На тротуарах вздовж центральної вулиці міста (бульвару Шевченка) старе асфальтне покриття почали замінювати на нову плитку. Зі слів міських чиновників, відремонтувати пішохідні зони від вулиці Небесної Сотні до вулиці Припортової працівники мають вже за місяць.

Про це розповів у коментарі «Про все» директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін.

Зі слів чиновника, реконструкція тротуару проводиться  в рамках виконання програми соціально-економічного розвитку. Загальна вартість цих робіт становить трохи більше п’яти мільйонів гривень, а самі роботи планують завершити вже за місяць.

- Це окремий об’єкт реконструкції бульвару Шевченка, переможець якого визначався на відкритих торгах. Оголошення про конкурс було виставлено ще влітку, однак пропозиції учасників торгів не відповідали вимогам та критеріям. Наразі підрядник приступив до роботи на ділянці від вул. Небесної Сотні до вул. Припортової по обидві сторони бульвару. Там, де плитку було покладено підприємцями, ми її замінювати не будемо, з метою економії. Замінюватиметься лише асфальтне покриття, яке перебуває в кричущому стані, - запевнив пан Савін.

У Черкасах реконструюють тротуари по бульвару Шевченка (фотофакт)

Зі слів Артура Олександровича, у планах міської влади реконструювати тротуари від вулиці Припортової до площі  700-річчя.

- Я думаю, що вже з першого жовтня буде укладено договір з переможцем торгів. Цей відрізок має бути зроблений до літа наступного року, - анонсував чиновник.

У Черкасах реконструюють тротуари по бульвару Шевченка (фотофакт)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору