У Черкасах презентували “Янголят Святого Миколая”

26 грудня 2014, 14:48

1

25 грудня відбулася презентація книги майстрині народної ляльки, художниці й письменниці Лідії Колесник "Янголята Святого Миколая". Навчально-методичний посібник з виготовлення авторської вузлової ляльки-янгола майстриня презентувала в Черкаському художньому музеї у форматі творчого вечора, інформує narodua.com.

Лідія Колесник розповідала про історію написання книги, читала власну поезію, обдаровувала - у формі вікторин - гостей авторськими малюнками-листівками. До речі, художниця вже оформила близько 15 книг.

Частина представленої на презентації поезії в перспективі має постати у вигляді поетичної книги для дітей.

"Янголята Святого Миколая" - уже друга книга Лідії Колесник. Перша - поетична збірка "Ляльку назвали Свобода" - вийшла у 2008 році. Присутній на презентації Сергій Ткаченко зі Шполи розповів достатньо зворушливу історію про те, як його тітка-комуністка змогла під час революційних подій виступити зі сцени на Майдані Незалежності й прочитати вірш Лідії Колесник "Ляльку назвали Свобода". І сталося це саме в той день, як у Києві повалили пам'ятник Леніну...

Врешті, гості творчого вечора дізналися більше про народних ляльок, янголів, святого Миколая і українські традиції, а також могли придбати сам навчально-методичний посібник, авторських вузлових янголів Лідії Колесник, а також комплекти для виготовлення янгола власними руками.

2

Поділитись

Коментарі

Вгору