У Черкасах презентували книгу відомого краєзнавця

23 вересня 2017, 20:16

У Черкасах відбулася презентація історико-краєзнавчого нарису «Лицарі п’яти якостей» авторства Василя Страшевича. Ця книга про морське багатоборство, спортсменів- багатоборців, про історію розвитку цього виду спорту на Черкащині.

Дослідник історії спорту Черкаського краю Василь Страшевич представив свою книгу та презентацію- фотопідбірку матеріалів із книги.

Автор розповів про особливості нарису та згадав найвідоміші прізвища спорсменів- багатоборців. В першій частині книги зафіксована хроніка спортивних подій, історичні факти, у другій розповідається про самих спортсменів та тренерів.

- За період, описаний в книзі, морське багатоборство значно змінилося. Раніше до цього виду спорту входило 15 різних напрямків, нині ж – значно менше. Морське багатоборство на Черкащині підготувало понад 250 осіб, які стали майстрами спорту, один – заслужений майстер спорту, восьмеро – майстри спорту міжнародного класу. Нам є чим пишатися! Висловлюю подяку всім, хто допоміг у створенні цієї історії розвитку морського багатоборства на Черкащині. Кожен долучився, як міг. Хтось надав фотографії, хтось розповів свою історію, про когось сам знав – так і утворилася книга, - розповів Василь Страшевич.

Подібного видання про морське багатоборство на Черкащині до цього часу не було.

Для довідки: Василь Страшевич – автор 25 книг про історію Черкас, його архітектурну спадщину, низки досліджень з минулого рідного краю, з історії розвитку спорту на Черкащині. Член Національної спілки журналістів України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний краєзнавець Національної спілки краєзнавців України.

Поділитись

Коментарі

Вгору