У Черкасах правоохоронці ходять по хатах і лякають рідних та сусідів “свободівців”

11 вересня 2015, 12:39

b9d22bf8e3bc81bf058820491c3bacc51414840198

Черкаські правоохоронці почали масово відвідувати батьків та родичів черкаських свободівців. Збирають характеристики, спілкуються з сусідами.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Черкаської міськради від "ВО "Свобода" Ярослав Нищик.

Він зазначив, що якщо керівнику УМВС в Черкаській області Владиславу Пустовару потрібна інформація про представників політичної партії, то за нею можна звернутися до офісу "свободівців" за адресою: бул.Шевченка 266/1, оф.319.

- Звертайтесь до нас, всю необхідну інформацію з радістю Вам чи Вашим підлеглим надамо. Досить займатися безглуздими речами, не варто лякати батьків, дітей та сусідів націоналістів. Ми вже лякані, нас важко злякати, лише виставляєте всю систему МВС як дурнів (в нас мало хто сприймає більшість Ваших підлеглих по іншому, відзначаючи що серед них є одиниці порядних професіоналів). Ця влада по добру не завершить знищувати українську державність, держава на межі соціальної пожежі. Не підставляйте підлеглих під меч народного правосуддя, бо народний бунт - він неконтрольований та жорстокий. Події 31 серпня в Києві показали, що безглуздість звинувачень і підстави з боку вашого керівника Авакяна лише показали суспільству, хто по який бік барикад - не підводьте своїх підлеглих під дії, які вони, можливо, не хочуть чинити. Терористів і державних злочинців серед нас немає, натомість багатьох із них Ви щодня бачите особисто під час нарад та зустрічей із високопосадовцями. Обирайте правильний напрям захисту законності в Україні, - написав Ярослав Нищик.

Натомість, за словами головного міліціонера Черкаської області Владислава Пустовара, команди, збирати інформацію про представників партії «Свобода» чи будь якої іншої політичної сили ніхто з керівництва УМВС не давав.

- Повідомте прізвище осіб, на яких збиралася інформація, та, якщо відомо, прізвища осіб, хто її збирав, я призначу службову перевірку і дам офіційний коментар, з якою метою збиралася така інформація, - відповів на звернення Нищика Пустовар.

Поділитись

Коментарі

Вгору