У Черкасах працюючий студент має право на підвищену податкову соціальну пільгу

11 листопада 2015, 06:34

студ

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує платникам, що відповідно до п.п. 169.1.3 Податкового кодексу України працівник, який навчається та працює,  має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі 913,5 грн., інформують у прес-службі відомства.

Якщо студент отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до заробітної плати такого платника податку не застосовується.

Разом з тим студент, який не отримує стипендію або отримує спонсорську стипендію і одночасно з навчанням працює та одержує заробітну плату, такий студент має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 % за умови, що розмір його заробітної плати на місяць у 2015 році не перевищує 1710 грн.

“При цьому він повинен надати працедавцю довідку з навчального закладу про те, що він там навчається та не одержує стипендію з бюджету”, - наголосила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Білик. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору