На Жашківщині попрощалися з прикордонником, який загинув на сході

30 серпня 2015, 10:15

кумановський2Народився Віктор Кумановський 19 лютого 1975 року, в селі Хижня, що на Черкащині. У 1992 році закінчив Хижнянську школу, а з 1993 по 1994 роки проходив строкову військову службу. Віктор виріс в дружній сім'ї – батько, мати та двоє менших братів. Він був людиною відповідальною, мужньою, врівноваженою, цінував дружбу, чесніть та справедливість. Саме ці якості були закладені в родині ще з малечку.

«Слід спитати в нашому селі, хто такі Кумановські, і вам відразу ж скажуть, що це зразок і еталон української сім'ї» - розповідає голова Хижнянської сільської ради.

IMG_1434

Не байдужий до чужого горя прикордонник з початку цієї не проголошеної війни та до останнього подиху виконував завдання з охорони східних рубежів. Товариші згадують, що перебуваючи на передовій Віктор Анатолійович жодного разу не поскаржився на умови, в яких вони всі перебували, хоча не раз доводилось ночувати просто неба.

IMG_1435

 

«Віктор не був чоловіком війни, в ньому не було ні краплі агресії, це був вірний та відданий батько, син, чоловік. Це була людина з світлою душею. Він розумів, що берегти потрібно не тільки країну, а й своїх близьких та рідних його серцю людей» - згадує бойовий товариш Сергієнко Олександр.

IMG_1437

На військову службу за призовом був відібраний Уманським РВК Черкаської області. Зарахований до списків Навчального центру ДПСУ 13.06.2014 року на посаду водія відділення логістики 1 мобільної прикордонної застави. З 30.06.2014 – виконував завдання по охороні Державного кордону України в складі Мобільної прикордонної застави (на автомобілях) територіального угрупування «Кордон» на ділянках Східного регіонального Управління, де безвісті зник і тривалий час про його місцеперебування не було нічого відомо.

IMG_1438

Згодом за результатами аналізу ДНК батькам та дружині було видано свідоцтво про смерть сина та чоловіка. Прощання та похорони з Героєм пройшли в с. Хижня Черкаської області. У Віктора залишились батьки, брати, дружина та двоє дітей.

IMG_1440 IMG_1441

За інформацією прес-служби виконкому Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору