У Черкасах понад 150 дітей запустили в небо патріотичні кульки

01 червня 2018, 16:59

Зі святкового концерту, патріотичного флешмобу, веселих розваг та різноманітних смаколиків розпочався ранок першого дня літа для 150-ох дітлахів з-понад 23-ох сіл Черкаського району. Таким святковим дійством дітей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт та малюків з багатодітних сімей у парку «Перемога» привітали з Міжнародним Днем захисту дітей.

Розпочалось свято з пісень, привітань та флешмобу – запуску малюками у небо патріотичних кульок, на яких вони написали свої найзаповітніші мрії.

За словами голови Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями Ніни Вурсіченко, такі свята надзвичайно жадані та потрібні дітлахам, які сьогодні живуть в складних умовах.

- Багато родин сьогодні живуть у скруті через складну матеріальну ситуацію, багато дітей, які виховуються без батьківської уваги та любові, та тих, у кого є серйозні проблеми зі здоров’ям, тому, звичайно, хочеться подарувати таким діткам радість, увагу та позитивні емоції. Ми надзвичайно вдячні народному депутату Владиславу Голубу, який допоміг нам організувати такий захід. Він допомагає нашим діткам вже протягом чотирьох років. Коли б я не прийшла, коли б я не звернулася за допомогою, він завжди відгукується на прохання.

Насичена програма заходу цього дня не давала малюкам сумувати. Дітлахів увесь час розважали аніматори, усі безкоштовно каталися на атракціонах та відвідали зоопарк. А щоб гості свята не зголодніли, присутніх частували смачними бутербродами, свіжими фруктами та солодкими смаколиками.

Чужих дітей не буває, вважає народний депутат України Владислав Голуб, за сприяння якого і відбулося таке свято для малюків та їхніх батьків.

- Нам хотілося подарувати цим дітлахам увагу, турботу і радість, щоб вони відчували нашу підтримку, щоб вони насолоджувалися дитинством, і в майбутньому берегли в душі теплі спогади про цей безтурботний період їхнього життя. Хочеться запалювати їхні очі щастям і радістю. А як це ще зробити, як не веселим святом із цікавими розвагами. Ми вже тривалий час співпрацюємо з комітетом багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями, адже ці діти сьогодні як ніхто потребують підтримки, - наголосив Владислав Голуб.

Насичена програма, дружня атмосфера, незабутні враження, приємні емоції та нові знайомства цього дня об’єднали малюків з усього Черкаського району.

- Ми з сестрою так чекали на цю поїздку. Сьогодні нам подарували свято. Тут весело і смачно, - поділилася враженнями від заходу 11-річна Дар’я з Вергунів.

Мама п’ятьох дітей Олеся Огли із села Червона Слобода цьогоріч теж приїхала на свято, розповідає, що її дітки щороку радо відвідують захід.

- Нас завжди запрошують на такі заходи і ми відвідуємо, бо знаємо, що тут завжди сприятлива атмосфера для дітей, багато розваг, все для дітей, - зізнається багатодітна мама.

Усі мами з багатодітних та малозабезпечених родин теж отримали подарунки від Владислава Голуба - продуктові набори.

Вгору