У Черкасах політичні білборди взяли “під приціл” (фото)

12 жовтня 2014, 10:18

4

На Черкащині почастішали випадки обливання фарбою білбордів партій та кандидатів-мажоритарників. Так, під обстріл потрапили борди Олега Петренка («Блок Петра Порошенка»), Сергія Рудика (самовисування), партій Арсенія Яценюка («Народний фронт») та Юлії Тимошенко (ВО «Батьківщина»).

Про це інформує ГМ "ОПОРА".

1 (1)

Так, у ніч з 8 на 9 жовтня чорною фарбою облили білборди партії «Блок Петра Порошенка» та борди кандидата по мажоритарному округу № 194 від цієї ж партії Олега Петренка. Окрім цього, його агітаційні матеріали позаклеювали написами: «Дезертир» та пошкодили рекламну конструкцію кандидата. Нагадаємо, що Петренко є добровольцем полку «Азов». Нині він веде досить активну передвиборчу кампанію у Черкасах, зокрема проводить постійні зустрічі з виборцями, від нього також помічено багато зовнішньої агітації: білборди, листівки, які масово клеять по стовпам.

3 (1)

Окрім цього, у Черкасах облиті фарбою борди «Народного фронту». А у Смілі – кандидата-мажоритарника Сергія Рудика (член партії ВО «Свобода», самовисуванець, округ № 198). Нагадаємо, що він балотувався і у 2012 році, зайнявши друге місце та програвши Віктору Тимошенку, який також балотується на цих виборах.

2 (1)

Також спостерігачами ОПОРИ зафіксований білборд Юлії Тимошенко (ВО «Батьківщина») облитий чорною фарбою у Черкаському районі, зокрема в 198 окрузі, крім цього її борди облиті і у Черкасах. Нагадаємо, раніше ОПОРА повідомляла про облиті фарбою білборди Сергія Тігіпка (партія «Сильна Україна»).

Подібні дії можна розцінювати, як хуліганство. Зокрема, згідно статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, – тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб».

Поділитись

Коментарі

Вгору