У Черкасах показали дитячу виставу, дивитися яку приїздили навіть із Канади

21 січня 2017, 19:26

 

1484738909_5

Гра, випічка й актори, 12 показів, понад 200 дітей та гості з інших міст. Так відгриміла у Черкасах інтерактивна вистава-гра «Пан сирник і Різдвяний пампушок», яку презентував для черкаських малюків театр «PROtest», пише "Нова Доба".

Виставу-гру створили за мотивами однойменного твору Світлани Лінинської з малюнками Романа Скиби. Ідея постановки, за задумкою організаторів, полягала у тому, щоб залучити дітлахів до книги, а батьків заохотити гратися зі своїми дітьми.

Актори відіграли 6 вистав до Нового року та 6 – після. Приїздили переглянути постановку й спекти різдвяних пампухів і гості з Києва, Одеси, Івано-Франківська та навіть із Канади.

1484738569_1

Через карантин до Нового року були не повні зали: одного разу актори грали для 4 діток, але і діти, і батьки, і самі актори отримали купу задоволення. А вже після Нового року вистава набула розголосу, і в «ПРОтесті» були суцільні аншлаги. На жаль, навіть мусили відмовляти людям, оскільки кількість місць та реквізит на кожну виставу були обмежені (адже не зручно ліпити пампухи у натовпі), - розповідає PR-менеджер театру-студії Ольга Квятковська.

– Те, що я ставив за мету – повернути дітей до книги і зробити із них активних глядачів, як режисер, я те й отримав. За реакцією дітей я чітко побачив їхнє зацікавлення книгою та дійством, а реакція батьків узагалі перевершила мої сподівання. У цьому найбільша заслуга нашого головного героя, Юрія Берлінського, який встигав не лише за дітьми, а й спілкувався із дорослими, - говорить режисер-постановник вистави Павло Гончаров.

У планах режисера на майбутнє створити виставу-казку за мотивами твору Всеволода Нестайка для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Таку ідею Павло Гончаров має уже понад 20 років. Ця казка матиме також виховну мету: повернути дітям повагу до шкільного вчителя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору