У Черкасах почали робити ямковий ремонт доріг

27 лютого 2017, 13:40

Фото Федора Балаби

На черкаських дорогах стартував ямковий ремонт асфальтного покриття.

Про це на ранковій нараді повідомив директор КП «ЧЕЛУАШ» Олег Ашавський.

За його словами, наразі комунальники ліквідували ямковість на двох аварійних ділянках неподалік обласної лікарні та на перехресті вулиць Симиренківської (колишня – Рябоконя) та Гетьмана Сагайдачного (колишня – Ватутіна). Вибоїни, які після зими утворилися на цих дорогах, засипали осколом.

– Ті роботи, які здійснені нами на вказаних ділянках, – тимчасові. Бо глибина ям, що утворилися на дорожньому полотні за зиму, виходить далеко за норми. Тож ми засипали їх, щоб там міг їздити транспорт та уникнути аварійних ситуацій, – розповів Олег Ашавський. – Тепер готуватимемо вулиці Симиренківську та Гетьмана Сагайдачного до асфальтування.

Директор «ЧЕЛУАШу» поділився, що нині бригади ремонтників працюють на вулиці Лісова Просіка та на Сумгаїській. Ямковість тут ліквідовують рециклером. Далі візьмуться за аварійний ремонт мосту по проспекту Хіміків та перехрестя з вулицею Максима Залізняка (колишня – Громова).

Загалом, як додає Олег Ашавський, на початку березня фахівці цього підприємства підготують графік аварійних ремонтів доріг.

Окрім того, за його словами, за тиждень планують провести перемовини з директором асфальтобетонного заводу з приводу укладання додаткової угоди для постачання асфальту.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Вгору