У Черкасах планують зробити платне паркування

17 квітня 2018, 10:01

На ранковій нараді міського голови 16 квітня директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган наголосила, що Черкаси – єдине місто, де немає концепції паркування транспорту, інформує vikka.ua.

За її словами, це дозволить збільшити надходження до міського бюджету.

Невдовзі департамент архітектури та містобудування має підготувати відповідний проект рішення і визначити місця для паркування, а департамент ЖКК має розробити концепцію паркування транспорту.

 

 

Коментарі

Черкащанка сказав:

Що дивує, так це те, що було прийнято декілька постанов щодо штрафів за різні порушення, як то: паркування авто на тротуарах та газонах, куріння в громадських місцях, розпиття алкоголю, тощо. Якби хтось ці штрафи стягував, за словами Джуган точно б “збільшили надходження до міського бюджету”! Але ніхто цим не займається. А дарма. Так буде і з парковками. Треба,щоб була якась стратегія, а не заклики до дії, без програми, без концепції, без відповідальних за їх виконання. А ще треба змінити свідомість людей, щоб вони сприймали платну парковку як необхідність,як справедливість.Вважаю, що без оплати повинні бути тільки парковки біля своїх будинків.

Нік сказав:

Ох яка ти умна, а не думала шо потом всі двори будуть завалені машинами, шо тоді скажеш?

Володимир сказав:

Ось, наприклад, якби поліція патрулювала дамбу, коли міст ремонтували, то одних штрафів від крутих поспішаючих іномарок в день було б до 100 тис. грн.

Вгору