У Черкасах підсолощування виборців стає тенденцією (фото)

22 квітня 2014, 09:11

Спостерігачами ОПОРИ перед Великодніми святами було зафіксовано роздачу пасок від потенційного кандидата в міськраду Станіслава Лукирича.

Про це повідомляє ОПОРА.

Зокрема, агітатори ходили по одному з районів міста та роздавали перехожим пакети з привітальними листівками та пасхами. Коли спостерігач ОПОРИ запитав про те, хто такий Станіслав Лукирич, агітатор відповів, що у листівці є вся необхідна інформація, хоча на ній було лише привітання зі святами. Додаткової інформації про Станіслава Лукирича знайти не вдалося.

Нагадаємо, що це не перший подібний випадок. Так, опорівцями було зафіксовано роздачу інформаційних матеріалів та пасок від потенційного кандидата на посаду міського голови та голови Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка. Також на своїй сторінці у мережі Facebook Георгій Галустян (був представником кандидата в президенти Олега Ляшка (Радикальна Партія Олега Ляшка), проте перейшов у штаб «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина») написав відповідний пост: «Сьогодні роздавали пасхи жителям нашого славного міста Черкаси. Незважаючи навіть на ті складні часи, які ми з Вами переживаємо, напередодні Святійшого Свята, хочу побажати Всім, Добра, Любові і Віри в яскраве майбутне нашої України…».

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору