У Черкасах підприємці протестували проти економічної політики Уряду (фото)

15 лютого 2017, 13:07

Фото: Про все

Сьогодні на Соборній площі Черкас зібралось понад 500 підприємців з усієї області для висловлення протесту проти політики Уряду, яка, на їхню думку, знищує малий та середній бізнес в Україні.

Найбільше підприємців обурюють штрафні санкції за порушення у здійснені підприємницької діяльності та розширення повноважень інспекторів з праці, які матимуть право безконтрольно накладати штрафи на підприємців, що допустили ці порушення.

Фото: Про все

- Ми будемо відстоювати питання щодо необхідності перегляду податкових ставок міською владою, щоб для підприємців 2 групи було зменшено суму єдиного податку мінімум у два рази. Це вже відбулося в Одесі, Сумах, Івано-Франківську і ще 10 містах. Тому треба, щоб і в Черкасах місцева влада прийняла до уваги нашу вимогу, - зазначила голова незалежної профспілки "Солідарність" Ольга Ракова. - Також неприпустимим є те, що право інспектування підприємців отримали представники органів місцевого самоврядування. Вони матимуть право без відповідних приписів прийти в будь-який час та накласти штраф у 320 тисяч гривень. Для переважної більшості підприємців - це непідйомна сума, яка одразу призведе до банкрутства.

Фото: Про все

Також протестувальники висунули вимоги до керівництва держави, обласної державної адміністрації та міської влади - виконати свої обіцянки про податкові канікули для дрібного та середнього бізнесу.

 

Коментарі

Вгору