У Черкасах перекриють Хрещатик через старт набору до лав нової поліції

18 вересня 2015, 13:16

перекриття

У понеділок, 21 вересня, із 9.00 до 12.00 перекриють вул. Хрещатик на відрізку дороги між вул. Смілянською та вул. Остафія Дашковича, інформує прес-служба мерії.

У цей час перед будівлею філармонії відбудуться офіційні заходи у зв’язку початком набору в патрульну поліцію міста. Очікується, що перед черкасцями й майбутніми кандидатами виступить, зокрема, й міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Рішення про обмеження руху транспорту ухвалили сьогодні на засіданні виконкому.

Нагадаємо, як раніше повідомляв начальник управління МВС України в Черкаській області Владислав Пустовар, набір у поліцію проводитимуть у приміщенні Черкаської обласної філармонії (за адресою: вулиця Хрещатик, 196). Він триватиме впродовж трьох тижнів. Аби потрапити до лав поліцейських, кандидат має подати анкету до приймальної комісії, пройти перевірку загального рівня знань та фізичної витримки (біг на 100 і 1000 метрів, підтягування для чоловіків та віджимання для жінок), пройти медогляд та психодіагностичний тест. Потому на майбутнього курсанта чекає співбесіда, теоретичне та практичне навчання.

«Участь у конкурсі може взяти кожен громадянин України, незалежно від статі й віком від 21 до 35 років, який фізично розвинений, не має судимостей, вільно володіє українською мовою та прагне змін», – акцентував він.

Приймальна комісія в філармонії працюватиме з 21 вересня по 12 жовтня з 9:00 до 18:00, крім вихідних та святкових днів за адресою: місто Черкаси, вулиця Хрещатик, 196.

Коментарі

Вгору