Як працюють маляри, штукатури, монтажники та інші робітники, яких готують у ПТУ, показали у Черкасах. У Вищому професійному училищі будівельних технологій стартував тиждень фахової майстерності.
Такий захід – це не просто демонстрація професій та досягнень учнів, а й навчання. Воно відбувається за принципами науковості та доступності. Тобто знання, які отримують діти у профтехосвіті, повинні відповідати сучасному стану науки, техніки, технологій, економіки тощо. Для цього налагоджена співпраця навчальних закладів із провідними виробниками.
- Важливо наголосити, що захід відбувається на базі Міжрегіонального навчального центру будівельних технологій, створеного в цьому училищі, - зауважив директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. – Такі центри – це пілотний проект Міністерства освіти, який запровадили торік. І робота черкаського училища будівельних технологій свідчить про те, що ідея таких центрів є потребою сьогодення.
В рамках заходу директор училища Валентина Молоцило підписала договір про співпрацю з керівником представництва «Uponor» ГмбХ в Україні Олександром Добровольським.
Компанія є провідним міжнародним виробником енергоефективних систем водопостачання та внутрішнього мікроклімату приміщень для житлового та комерційного будівництва.
- Нам дуже важливо залучати нових партнерів, які спеціалізуються на сучасних технологіях з будівництва та ремонту, адже ми прагнемо готувати найкращих кваліфікованих робітників, які затребувані на ринку праці, - сказала директор училища Валентина Молоцило.
Упродовж тижня на учасників заходу чекають майстер-класи з професій «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Штукатур», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», а також конкурси профмайстерності. По завершенні тижня професій підіб’ють підсумки, а учні презентують наукові досягнення у своїх професіях.
За інформацією Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram