У Черкасах обурені “свободівці” зустріли Авакова гнівним пікетом (фото)

21 вересня 2015, 11:04
Фото: Про Все

Фото: Про Все

Близько 30 черкаських "свободівців" у ці хвилини перед Черкаською обласною філармонією пікетують приїзд міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Привітальна промова Арсена Авакова розпочалася зі слів "Ганьба", які викрикують "свободівці". Крім того, вони тримають у руках плакати "Де вбивці Небесної сотні", "АвакоФФ - у відставку". Також представник ВО "Свобода", депутат Черкаської міськради Юрій Ботнар приніс на зустріч з головним міліціонером країни червону сукню.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Нагадаємо,  Юрій Ботнар учора на своїй сторінці у Фейсбук запрошував усіх небайдужих громадян долучитися до акції протесту, щоб привернути увагу суспільства до проблем, пов'язаних із порушеннями основних громадянських прав і свобод головним "правоохоронцем" країни.

- Зрадник Майдану, кат патріотів, друг сепаратистів і "зливач" розслідувань злочинів на Майдані, гальмо люстрації має відчувати, що в кожному українському місті на нього чекають не посмішки тимчасово підлеглих, а гнів обурених репресіями і державною зрадою громадян, - пояснив мету пікету Ботнар.

Червону сукню "свободівець" дарує міністру внутрішніх справ вже не вперше. Кілька тижнів тому він залишив схоже вбрання біля входу до Подільського ІТТ, де утримують затриманих націоналістів за сутички під ВР 31 серпня.

"Щоб у разі потреби це вбрання допомогло Авакову втекти в Італію,  як це вже відбувалось за режиму Януковича, коли Аваков, кинувши все, просто залишив Україну сам на сам з диктатурою донецького тирана", - пояснив тоді свій подарунок депутат.

 

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Довідка рахунок на авто global-avto.com.ua. З нами ви економите час і гроші!

Коментарі

Вгору