У Черкасах ніхто не захотів врятувати лелеку, який дві доби стояв на ліхтарі у центрі міста (відео)

05 листопада 2015, 12:27

Безымянный

Рятувати тварин у Черкасах нікому. Викрити цю проблему допоміг лелека. Дві доби простояв він на холоді в центрі міста на ліхтарі. Допоки на нього не звернули увагу небайдужі перехожі. Куди лишень не зверталися вони з проханням допомогти зняти, можливо хворого чи пораненого птаха, з ліхтаря. Але так і не змогли розірвати замкненого бюрократичного кола, інформує ЧСН.

Цей лелека ще вчора підкорював небо, та вже минуло дві доби відколи він з невідомих причин перервав подорож і розмістився на ліхтарі просто у центрі Черкас. Першими його помітили жителі будинку поруч.

Люди розповідають: коли помітили, що птах не змінює місця посадки, почали хвилюватися. Постало питання, як зняти його з ліхтаря. Спершу звернулися до оперативної служби міськвиконкому. Відповідь була короткою: "Якщо вам треба знять його звідти - звертайтесь до МНС".

Проте, рятувальники відповіли: раді були б допомогти, але вони рятують людей. У надзвичайних ситуаціях з тваринами на виклики часто виїжджають, але насправді це робота інших служб. Тоді черкасці звернулися до працівників зоопарку. Там розповіли: уже два дні як приймають дзвінки з цього приводу від небайдужих. Але цей птах – не їхній підопічний.

Нічим не зарадили і зоозахисники. Розповідають: усе роблять самі, часто за свій кошт, без транспорту та техніки. Тому зняти птаха з височезного залізного стовпа не мають фізичної можливості.

Зрештою представники усіх служб та організацій рекомендували звернутися до рятувальників. Але їхню відповідь ми вже чули. На щастя, ближче до вечора лелека сам знявся в повітря. Птах полетів, залишилось чітке усвідомлення – у Черкасах немає кому рятувати тварин у біді.

Поділитись

Коментарі

Мила сказав:

просто нет слов, хотя чему тут удивляться, если людям помочь не могут большинство служб то про животных тут и речи не может быть. очень печально что в нашей стране так мало осталось сочувствующих людей…. 🙁

Вгору