У Черкасах невідомі поскручували котам шиї і повиривали їм язики

23 квітня 2014, 16:26

Жорстоку розправу над тваринами вчинили невідомі в одному із дворів Черкас. Котів кидали об стіни, поскручували їм шиї та повиривали язики. Місцеві жителі кажуть, таке у їхньому районі трапляється не вперше.

Про це повідомляє телеканал Рось у Facebook.

Понівечені тіла котів місцеві жителі знайшли у підвалі. Картина була настільки жахливою, що зайти у кімнату наважились не всі. На стінах були кров та нутрощі закатованих котів.

У колись захаращеному підвалі жінки облаштували невелике приміщення, де ночували дворові коти, тут їх і годували. Ніхто із сусідів не був проти, каже місцевий двірник. Хто вчинив криваву розправу над тваринами навіть не здогадуються.

Психологи кажуть, більша половина тих, хто жорстоко поводиться із тваринами потім так само чинять із людьми. Фахівці наголошують, зооагресію не можна залишати без уваги суспільства.

У міліції кажуть – такі випадки у місті непоодинокі, але люди за допомогою до правоохоронців звертаються не часто. Кривдників котів, кажуть, шукають.

Якщо тих, хто катував тварин, знайдуть, їм загрожує штраф або обмеження волі. У дворі ж, де стався злочин, люди намагаються наново приручити тих котів, хто вижив після розправи. Однак до людей тварини підходять неохоче.

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Почему умалчиваете в каком районе это произошло, по какому адресу?

Вгору