У Черкасах невідомі понівечили пам’ятник легендарному генералу (фото)

23 квітня 2018, 11:57

У Черкасах невідомі відірвали літери та цифри з пам'ятного знака легендарному генералу прикордонної служби Ігорю Момоту, який встановлений біля Свято-Троїцького Собору в Черкасах.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник начальника у ГУНП в Черкаській області Віктор Іванько.

"Чи залишилося щось СВЯТЕ!!! Багато хто сьогодні дає оцінки , наскільки радикально діють певні патріотично налаштовані політичні сили чи громадські організації, але АГОВ ЛЮДИ!!! Що потрібно зробити з цими нелюдями , які відірвали букви на памятнику генерал-майора Момота Ігора Федоровича, який віддав своє життя захищаючи нашу державу та наш з Вами спокій , і даючи можливість тим самим уйо... спокійно під мирним небом бухати далі!", - написав Віктор Іванько.

Павло сказав:

На жаль, в Черкасах вистачає ватних негідників. Вибач, генерале, що допустили наругу.

Павло сказав:

На жаль, в Черкасах вистачає ватних негідників. Прости нас, генерале, що допустили таке…

Черкащанка сказав:

Якось моторошно від цього. У людей немає нічого святого. Крадуть все та скрізь Не думаючи про наслідки, про моральність та порядність. Що за часи настали? Безкарність викликає азарт та “беспредел”? Від люків, з/д костилів, велосипедів і кабелів – до пам”ятників? То у бронзового коня в Дніпрі ногу відпиляли,то у Шевчековому вкрали бронзовий пам”ятник Кобзарю, тепер дісталися до генерала Момота..Це ми, українці? Жах!

Сергей сказав:

Общество деградировало, законы не работают.

Вгору