У Черкасах на унікальному кінопоказі зібрали гроші для АТОвців (відео)

30 листопада 2015, 09:50

У Черкасах — там організували благодійний кінопоказ до дня пам'яті жертв Голодомору та війни на Сході, інформує 24 канал.

Усі зібрані кошти витратять на подарунки родинам загиблих героїв.

Для когось це лише короткі фрагменти з фільму, а для Павла — це кадри із життя. Він воював на Донбасі як доброволець полку "Азов". На війні втратив багатьох друзів.

До вибору фільмів підійшли дуже ретельно. Основні критерії — патріотична ідея та вітчизняне виробництво. Про Голодомор і війну на Донбасі з екрану розповіли глядачам очевидці.

Іде дуже велике знецінення цінностей. Тому ця кіноніч присвячена тим, хто загинув в ті роки, і тим, хто гине зараз, — розповіла організатор заходу Ірина Хорошаєва.

Прийшла на кіноніч здебільшого молодь. Вартість квитків — 30 гривень. Усі зібрані кошти використають на благодійність. Також тут можна було придбати особливий сувенір з передової. Наприклад, розмальовані школярами гільзи. Ціна однієї — 5 гривень.

За одну ніч вдалося зібрати 2500 гривень. Та на цьому організатори не зупиняться. Кажуть: проводитимуть подібні акції все частіше, аби підтримувати родини загиблих захисників України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору