У Черкасах міліціонери знайшли 9-річного хлопчика, якого розшукувала мати

13 березня 2014, 20:55

До чергової частини батальйону патрульної служби міліції звернулась 29-річна жінка та повідомила про зникнення її малолітньої дитини. Жінка розповіла, що вона разом зі своїм 9-річним сином завітали до одного із супермаркетів міста за покупками. В іграшковому відділі хлопця зацікавив дитячий товар. Мати йому дозволила вибрати іграшку і відволіклася на хвилинку, коли повернулася, то його вже не було.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

На місце пригоди прибули працівники міліції, які чергували неподалік. Вислухавши схвильовану жінку, правоохоронці взялися до справи. Переглянувши відео з камер спостереження, вони побачили, як дитина виходить з магазину та йде в невідомому напрямку. Розпочалися пошуки. Перевірялися всі дитячі майданчики, магазини іграшок та розважальні заклади які знаходилися неподалік місця зникнення. Лише за 5 кварталів від місця події правоохоронці знайшли юного "мандрівника". Як з’ясувалося він, не замислюючись про наслідки, пішов гуляти вулицями міста. І лише завдяки швидкому реагуванню правоохоронців дитину вдалося знайти та повернути цілою і неушкодженою.

Зараз хлопчик добре себе почуває та знаходиться вдома. Жінка безмежно вдячна працівникам міліції за оперативну допомогу в пошуку її сина.

Вгору