У Черкасах люди досі скаржаться на холодні батареї

17 листопада 2014, 21:26

066d3e2d42b16af4a1b4c268aa19db55

Мешканці 104 багатоквартирних житлових будинків, де минулого року були встановлені індивідуальні теплові пункти, скаржаться на те, що опалення немає, інформують Новини Черкащини.

Подібні скарги надходять і міському голові Сергію Одаричу.

На КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» сформована спеціальна група, яка швидко реагує на звернення мешканців будинків, де нібито немає опалення. За словами Сергія Одарича, жодного випадку, де б температура не відповідала санітарним нормам не було.

‒ Батареї дійсно часто бувають холодні. Через те, що усі індивідуальні теплові пункти оснащені датчиками, які реагують на температуру навколишнього середовища, ‒ запевняє міський голова. ‒ І коли на дворі потепління – зменшується подача теплоносія у квартирах громадян. Всі індивідуальні теплові пункти оснащені лічильниками, мешканці цих будинків, сплачують за опалення винятково за показами лічильників. Тому те, що в квартирі тепло, а батареї холодні означає, що в цей момент зайве тепло мешканцями не оплачується.

За словами Сергія Одарича, спеціалісти продовжуватимуть моніторити ефективність роботи індивідуальних теплових пунктів. Кожного місяця показники споживання порівнюватимуться з плановим нормативним споживанням попередніх сезонів.

‒ Я думаю, що мешканці будинків з індивідуальними тепловими пунктами вже в цьому сезоні відчують суттєву економію для свої сімейних бюджетів, не сплачуючи за надлишкове тепло, ‒ підсумував міський голова. ‒ А якщо власники квартир вирішать утеплити будинок: замінити вікна, утеплити стіни, поставити захисні екрани за батареями, то вкладені кошти будуть одразу повертатися їм у вигляді зменшення рівня оплати

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору