У Черкасах лікарів звинувачують у смерті молодої мами (відео)

14 липня 2014, 11:00

У Черкасах родичі молодої мами вимагають покарати винних у її смерті. 26-річна Олександра Фелозоп померла від зараження крові за кілька місяців після народження дитини, інформують "Подробности".

Люди впевнені, інфекцію занесли лікарі під час операції. Ті ж своєї провини не визнають. Продовжать - наші кореспонденти.

На похоронах Олександри плакала навіть сама природа. Попрощатися - прийшли десятки друзів і знайомих, які допомагали боротися за життя останні два місяці. У травні у Саші з'явилася дочкА. Пологи були складними, лікарі вирішили зробити кесарів розтин. Буквально наступного дня після операції породілля стала згасати.

Марина зачитує діагноз, з яким її подруга потрапила на лікування до Києва. До цього молода мама перенесла більше 10 операцій в обласній лікарні. Марина впевнена - зараження крові Олександра отримала саме в черкаському пологовому будинку.

Марина, подруга Олександри:

- Не було у неї ніяких патологій по-перше, по друге після того, як їй зробили кесарів вона просто. Кожен день людина говорить, що їй гірше. Вона не може зрозуміти, що з нею, але їй гірше і гірше лікарі бігали, збирали консиліуми. Толком ніхто нічого не говорив.

А це - той самий пологовий будинок. Зараз він на місяць закритий на ремонт. Акушер Валентина Василенко, яка приймала пологи - у відпустці. Головний лікар вирішує відстояти честь установи особисто. У розмові - насилу згадує навіть прізвище померлої породіллі і твердить - як мантру, такого у них статися не могло.

Володимир Зеленько, головний лікар Черкаського центру Матері і дитини:

- Ви знаєте, що таке сепсис і перитоніт? Так знаю! Але, сказати вам, що це сепсис з яким вона перевелася з пологового будинку, це не так. Чому? Тому, що на любий сепсис, створюється комісія на яку запрошується СЕС - такого не було!

Хто винен у смерті Олександри тепер має розібратися прокуратура. За фактом недбалості почалИ кримінальне провадження.

Сергій Пидорич, прокурор міста черкаси:

- Якщо досудове розслідування дійсно вину медичних працівників, то вони однозначно будуть покарані до вимог чинного законодавства

Слідчі чекають результатів судмедекспертизи, яка й повинна встановити причини зараження.

Руслан Смєщук, Станіслав Кухарчук. Павло Тимошенко Телеканал "Інтер". Черкаси

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору