У Черкасах із дна Дніпра дістали лавку і смітники (відео)

25 квітня 2014, 19:14

Третій рік поспіль «Дирекція парків» проводить обстеження причальної стiнки причалу «Митниця» та дна акваторiї в районi причалу, промiри глибин зі зняттям поперечників. Така процедура необхідна для того, щоб до Набережної швартувалися кораблі.

Про це йдеться на сайті КП "Дирекція парків".

Цей рік не став винятком. Днями працівники ПП «Експедиція Акватрон Еко» провели роботи по обстеженню пірсу. Охочих подивитися на водолазні знахідки виявилося чимало.


- Чого ми тільки не бачили на глибині, – розповідають водолази. – Працюємо вже близько 15-ти років у цій сфері. У минулих роках знаходили велосипед і його запчастини, шини. Багато різних випадків було.


Нині з дна Дніпра витягли лавку та три смітники. Такій знахідці обурюється директор комунального підприємства «Дирекція парків».

- Чисто не там, де прибирають. Чисто там, де не смітять. Будьте толерантними у своїх думках і вчинках, вчіть порядку та культурі дітей змалечку, будьте їм правильним прикладом, – говорить Олександр Радуцький. – Не розумію, навіщо скидати лавку у Дніпро. Для мене такі абсурдні вчинки незрозумілі. Добре, що всі роботи по обстеженню дна завершилися. Тепер до Набережної можуть швартуватися кораблі. Ласкаво просимо до нашого міста!


Із ТОВ «Червона Рута» вже заключено договір на швартування та заправку питною водою теплоходу «FIDELIO». Від сьогодні кораблі можуть приїжджати до Черкаської Набережної.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору