У Черкасах хочуть скасувати генплан

28 грудня 2014, 14:48

568848

У Черкасах планують домогтися скасування затвердження чинного генерального плану забудови міста, інформує ВІККА.

Про це заявив власник будівельних компаній "Інтербуд" і "Експоінвест", колишній депутат міської ради Ігор Калашник.

"У нас громадська організація "Форум розвитку Черкащини" і ми будемо зараз виносити ці питання, – говорить він. – Тому що таким ухваленням генпланів порушено право кожної людини отримати правдиву інформацію про вільні земельні ділянки, і використати своє право під забудову. Бо кожна людина не бачить, що і як там буде розміщено на певній території".

За словами Калашника, міська влада, замовляючи генеральний план у держпідприємства "Діпромісто", не звернулася в кадастр (державний реєстр), щоб нанести на нього ті будови, які вже існують, і передбачити ті угоди, які затверджені і зареєстровані в кадастрі. Він вважає, що тоді б проектувальники, знаючи ці вихідні дані, по-іншому запропонували б генплан, тим більше план зонування.

"Якщо закон про регулювання містобудівної діяльності вимагає цього, а воно не робиться, й ухвалюється акт, що суперечить закону – він має бути скасований. І ми будемо цим займатися. Ми не будемо надалі терпіти, і бачити на сайті міської ради генеральний план, який не відображає нічого правдивого", – заявив Калашник.

"Ми хочемо, щоб затвердження генерального плану скасували. А на самому генплані нанесли все те, що існує сьогодні, і має на це правову підставу", – додав забудовник.

Нагадаємо, рішення про затвердження генплану Черкас міська рада ухвалила наприкінці 2011 року. 4 грудня 2014 року міська рада затвердила зонінг-план із деталізованими даними, що є наступним кроком після затвердження генерального плану.

Поділитись

Коментарі

Вгору