У Черкасах фіскали відзначили сумлінних платників

02 вересня 2016, 19:02

Кращи пидприємци 2016

У першу неділю вересня у нашій країні відзначається День підприємця. Важливість підприємництва для розвитку всіх галузей України була оцінена саме із запровадженням цього свята на загальнодержавному рівні. Завдяки стабільній та своєчасній сплаті податків, черкаські підприємці та підприємства здійснюють вагомий внесок в економічне життя країни, допомагаючи тим самим вирішувати питання не лише місцевого, але й державного значення.

На сьогодні в Державній податковій інспекції у м. Черкасах обліковується майже 30 тисяч платників податків, з них близько 70% - фізичні особи-підприємці. Завдяки черкаському бізнесу до бюджетів всіх рівнів за січень – серпень п.р. надійшло майже 1 млрд. 368 тис. грн. податків і зборів, з яких понад 768 млн. грн. отримав місцевий бюджет. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, державний бюджет додатково отримав 193 млн. грн., а місцевий – 238 млн. грн.

Напередодні професійного свята в ДПІ у м. Черкасах відбулось засідання «круглого столу» за участі представників малого та середнього підприємництва міста, на якому були відзначені сумлінні платники податків. За високий рівень податкової культури, створення робочих місць, значний внесок у забезпечення своєчасного надходження коштів до Державного і місцевого бюджетів Подяками ДПІ у м. Черкасах відзначені: ПАТ «Черкаси «ОПАС» (директор – Гончаров Володимир Миколайович), ТОВ «Інтеркарготрак» (директор  – Хмельницький Віктор Михайлович), ТОВ  «Юджин ЛТД»  (директор – Сазонець Володимир Іванович), ТОВ  «Скло-сервіс»  (директор – Рубан Василь Вікторович)  та приватні підприємці Соболь Ігор Вікторович, Бородіна Катерина Вільгельмівна, Фіялко Василь Миколайович.

Вручаючи Подяки сумлінним платникам начальник ДПІ у м. Черкасах Антон Царюк зазначив: “Ми розуміємо труднощі розвитку малого бізнесу і всіляко сприяємо утворенню цивілізованого ринку з високою підприємницькою культурою. Завжди відкриті для діалогу з легальним бізнесом, кожен представник якого може отримати якісні адміністративні послуги в максимально короткі терміни. Завдяки співпраці, розумінню проблематики бізнесу, спільному розв’язанню проблемних питань, надходження до бюджетів всіх рівнів є не лише стабільними, але й мають чітку тенденцію до постійного зростання».

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Черкасах

 

Поділитись

Коментарі

Вгору