У Черкасах дитина понад рік їздила до школи на люксовому авто (фото)

13 вересня 2015, 23:13

 

infiniti

Пильнуючи безпеку руху біля шкіл під час проведення профілактичних заходів «Увага – діти на дорозі!» 11 вересн працівники ДАІ побачили дитину за кермом на дорозі.

Так, на on-line сервіс повідомлень УДАІ Черкаської області надійшла інформація щодо учня 10-го класу школи № 17 м. Черкаси, який мало того, що їздить до школи на дорогій автівці, не маючи посвідчення водія, так ще й постійно залишає її на тротуарі поблизу школи.

У повідомленні йшлося, що на цьому авто, вже понад рік їздить на навчання один з десятикласників 17 школи. Ця "Інфініті" щоденно з 8.30 до 15.00 год займає тротуар. Коли наряд поїде на реагування, то майте на увазі, що 16-річний власник - на уроках.

Отримавши повідомлення, чергова частина УДАІ орієнтувала наряди на перевірку даного автомобіля з метою встановлення особи водія. Близько 13-ї години цей автомобіль під час руху потрапив у поле зору наряду, який патрулював центральну частину міста. Після зупинки було з`ясовано, що за кермом знаходився неповнолітній, 2000 року народження, який з початку намагався представитися ім`ям свого повнолітнього брата.

У діючому законодавстві не передбачена адмінвідповідальність осіб віком до 16 років, тому на місце були викликані батьки учня.  На місце зупинки прибула матір учня (власниця авто), яка пояснила, що автомобіль «просто» дала сину для поїздки у школу. Викликає здивування, про що думала мати, в той час, як по всій державі на початку учбового року проводяться спеціальні заходи по навчанню дітей не порушувати норми Правил дорожнього руху, особисто вручила 15-ти річній дитині ключі від авто та у рази збільшила його ризик потрапити у дорожньо-транспортну пригоду, не кажучи вже про ймовірних жертв малолітнього водія.

Відносно власника автомобіля (матір водія), було складено адміністративний протокол за ч.2 ст. 126 КУпАП (передача керування особі, яка не має права керування), яка передбачає суму штрафу від 510 до 595 грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору