У Черкасах до влади обмежили доступ

10 жовтня 2014, 11:30

Черкаська_ОДА

Черкаська обласна влада таки обмежила доступ громадян до себе. Відтепер входити в ОДА та облраду можна буде лише за перепустками. Журналісти черкаських видань сьогодні самі переконалися в цьому, коли у фойє їх перепинив міліціонер і став допитуватися, чи справжні вони журналісти та куди прямують. Про обмежений доступ в ОДА написав у «Фейсбуці» і активіст Сергій Слинько.

Про це інформує "Прочерк".

«Щойно мене не пустили в ОДА та облраду. Всі доводи, що я є першим заступником голови ГР при ОДА охоронців не цікавили! Ось як влада хоче співпрацювати з громадою!... За 8 років такого ніколи не памятаю, навіть при Тулубі. Максимум, що це запитували, хто я і куди іду! А тут довелося через приймальну Ткаченка вирішувати мою можливість потрапити до псевдопублічного органу публічної влади…» – обурився Сергій Слинько.

Пропускний режим ще не запроваджений, проте над цим обласна влада працює, повідомив журналістам директор КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об'єктів обласної комунальної власності» Валерій Височин. Мовляв, для повноцінної роботи пропускного режиму потрібно, щоб кожен чиновник мав пропуск, яким би міг скористатися при проходженні турнікету.

– А люди, які не працюють в ОДА, зможуть скористатися допомогою чергового. Він викличе того працівника, який потрібен громадянину. Наскільки я знаю, в усіх державних органах діє подібна система. Це потрібно для порядку, Адже бувають різні люди. От прийде громадянин, наприклад, до мене. Його пропустять, а він, відвідавши мій кабінет, піде ще по іншим кабінетам, заважатиме іншим робітникам. Має ж бути порядок. І я думаю, що це не ускладнить доступ до влади, – зазначив Валерій Височин.

Нагадаємо, нещодавно черкаський депутата Микола Булатецький анонсував акції протесту через відмову ЦВК реєструвати його кандидатом у нардепи. Булатецький погрожував заблокувати роботу обласної влади.

Вперше введення в дію пропускного режиму анонсувала 2 жовтня на прес-конференції голова облради Валентина Коваленко у відповідь на «смієєву акцію», яку провели на сесії облради активісти майдану. Тоді, як відомо, депутатів Вовченка та Харламова активісти вкинули у сміттєві бачки.

Поділитись

Коментарі

Вгору