У Черкасах арештували майно власника банку “Михайлівський”

23 січня 2017, 07:50

5418

Голосіївський суд Києва наклав арешт на майно власника збанкрутілого банку "Михайлівський". Відповідну ухвалу оприлюднено в судовому реєстрі 18 січня. Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, інформує vikka.ua.

Усього заарештовано 11 земельних ділянок в різних районах Київської області та 23 об'єкти нерухомості, більшість з яких розташовані у Черкасах. Однак є ряд об'єктів, розташованих на території окупованого Криму, зокрема у Севастополі.

Так, у Черкасах арештовано 15 нежитлових приміщень торгово-офісного центру "Митниця", розташованого за адресою вул. Припортова, 22а та одне нежитлове приміщення загальною площею 2427,1 кв. м за адресою вул. Припортова, 42/1,

Нагадаємо, 23 травня 2016 року Нацбанк відніс "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних. У листопаді Верховна Рада ухвалила закон, який захищає вкладників, що постраждали від закриття банку "Михайлівський" і дає правові підстави для виплати компенсації. За оцінками Фонду гарантування вкладів, йдеться про 14 тисяч вкладників із депозитами на загальну суму 1,2 млрд грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору