У Черкасах агігують проти Одарича у стилі хендмейд

25 квітня 2014, 17:02

У Черкасах в місці найбільшого скупчення виборців з’явилась листівка з агітаційними матеріалами проти потенційного кандидата на посаду міського голови Черкас Сергія Одарича (Партія Вільних Демократів).

Про це повідомляє ОПОРА.

На зупинці біля міського торгово-розважального центру на сіті-лайті приклеїли саморобну листівку з аплікацією газетних вирізок про потенційного кандидата на посаду мера Черкас Сергія Одарича (Партія Вільних Демократів). На друкованому виробі містяться частина статті про Сергія Одарича та уривок інтерв’ю з нинішнім в. о. міського голови та потенційним кандидатом у мери міста Віктором Білоусовим (Комуністична парія України). Окрім цього, на листівці було розміщено красномовні лозунги «Злити в унітаз місто Черкаси Одаричу не дамо», «Одарич у корита», «Одарич готовий до нового дерибану» тощо. Як вдалося виявити, ці матеріали – уривки зі статей, опублікованих раніше на сайтах «Про Головне» та «Комінформ». Зрозуміло, що інформаційний листок не містить ніяких вихідних даних.

Зауважимо, що вчора Сергій Одарич подав документи у територіальну виборчу комісію на реєстрацію його як кандидата у мери Черкас.

Поділитись

Коментарі

Елена сказав:

Угадывается скандальный и неадекватный стиль выступления Булатецкого! Мерзко, неэтично и истерично. Этим он никак себе рейтинг не поднимет! НИКТО Булатецкого не выберет, также как и Белоусова.

Вгору