У Черкасах 28 випускників академії внутрішніх справ отримали дипломи

10 травня 2017, 07:12

28 випускників-правознавців Черкаського відділення навчально-наукового інституту № 4 Національної академії внутрішніх справ отримали дипломи. Їх випускникам урочисто вручили в приміщенні ГУ НП у Черкаській області.

Як зазначають у відомстві, на цю подію слухачі Черкаського відділення навчально-наукового інституту № 4 Національної академії внутрішніх справ чекали п’ять років.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службового обов’язку, та відбулось покладання квітів до пам’ятника загиблим правоохоронцям.

Вітали випускників начальник Главного управління Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий та начальник Черкаського відділення навчально–наукового інституту заочного навчання Юрій Шурубура.

Вітаючи випускників із отриманням дипломів, Валерій Васильович виразив впевненість, що отримані знання вони будуть застосовувати на практиці і цим самим приносити користь, як кожному окремому громадянину, так і державі в цілому. Особливе значення диплом буде мати тепер – у світлі реформування системи МВС, яка відбувається сьогодні. Для цього необхідні висококваліфіковані спеціалісти, правознавці та справжні фахівці своєї справи.

За інформацією ГУ НП у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору