У Черкасах 11-річного хлопчика, який зник влітку, знайшли на березі Дніпра

05 січня 2016, 11:45

534073Прокуратурою міста Черкаси здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, інформує Прес-центр.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 11 липня 2015 до Придніпровського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області звернулась Фурман Надія Петрівна, 1972 року народження, яка проживає за адресою: м. Черкаси, вул. Калініна, 135, кв. 133 із заявою про те, що 8 липня 2015 її син Фурман Богдан В’ячеславович, 3 грудня 2004 року народження, пішов з дому та до цього часу не повернувся.

Процесуальним керівником у провадженні надано вказівки, допитано в якості свідків рідних, сусідів, знайомих, однокласників, класного керівника з приводу відомих їм обставин зникнення малолітнього Фурмана Б.В.

З метою встановлення місця знаходження малолітнього слідчим Придніпровського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області подано до суду клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів на отримання інформації про зв’язок мобільного терміналу мобільного зв’язку, з подальшою прив’язкою до базових станцій, яке ухвалою Соснівського районного суду м. Черкаси від 13 липня 2015 задоволено.

Інформація щодо зникнення Фурмана Б.В., 2004 р.н. була розміщена в засобах масової інформації.

4 січня 2016 о 13 годині 00 хвилин оперативними працівниками Черкаського відділу поліції головного управління Національної поліції в Черкаській області під час відпрацювання району по вул. Гагаріна, біля пляжно-розважального комплексу "Рів’єра", в землянці на березі Дніпра знайдено малолітнього Фурмана Б.В., якого, після встановлення особи, передано батькам.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору