Тимошенко знає, як уникнути окупації України

13 квітня 2014, 20:44

Створення боєздатної армії, підняття української оборонної промисловості, виробництво власної зброї. Такими мають бути одні з перших кроків майбутнього Президента України, хто б ним не став.

Таку  думку висловила лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів, під час свого сьогоднішьного  приїзду до Холодного Яру.

- Світ купує нашу зброю. Її вважають якісною і збалансованою за ціною. Але протягом багатьох років Україна свою власну зброю не купувала для власної армії. Я знаю, що новому Президенту світ обов'язково дасть дешеві довгострокові кредити, які дозволять закупити зброю, яка не виробляється в Україні, на світових ринках, і зробити нашу армію: сучасною, озброєною і боєздатною. Тоді жоден окупант і кроку не ступить на нашу територію. Наразі ми мусимо покладатися лише на себе, - заявила Тимошенко.

Поділитись

Коментарі

Стас сказав:

Молодець. Тимошенко мудрий політик. Мене цікавить а де власне щур Порошенко? За чутками – Порошенко по Україні дискотеки робить, группи там у нього на розігрівах виступають – ну Порошенко власне і діє як регіонал, він створив Партію Регіонів – був недавно міністром економіки при Януковичі. ПОРОШЕНКА ГЕТЬ – ГАНЬБА ПОРОШЕНКУ – він моральний олігархічний УРОД!

ПРАВДА сказав:

Всі заяви Тимошенко, це піар перед виборами, у неї була можливість зробити Україну заможною і сильною, але вона цього не зробила бо була зайнята тим, щоб побільше нахапать, та тим щоб більше місця біля корита урвати, до якого рвуться всі політики.

Артур Головко сказав:

Цю неадекватну Тимошенчиху знову потрібно ізолювати від суспільства, а не публікувати щось тупе від неї. Бо! – це ж вона затіяла антиянуковичівсьСий шкурний Майдан з однією метою: вийти з тюрми і знову приносити зло Україні. На її рахунку і газовий контракт, за яким ми скоро вчетверо платитимемо більше, і смерті «Небесної сотні», і анексії Криму, і теперішній сепаратизм. Вона – найбільше зло України.

Вгору