Тимошенко створить умови для українського економічного дива, – Іван Крулько

28 грудня 2018, 12:06

Тимошенко створить умови для українського економічного дива, - Іван Крулько

Нова влада на чолі з Юлією Тимошенко відновить довіру західних партнерів і створить умови для українського економічного дива. Таке переконання висловив заступник голови партії "Батьківщина" Іван Крулько під час політичного ток-шок "Український формат" на телеканалі NewsOne.

На його думку, зміна влади — єдиний шанс для економічного стрибка України, адже за нинішньої влади країна не має майбутнього, адже процвітає корупція, а влада обирає український народ, заробляючи на війні та вигадуючи різні газові та енергетичні схеми.

- Західні партнери не списують нам борги, а іноземні інвестори не вкладають гроші в Україну, бо не вірять нинішній владі. Це ще одна причина, чому нам треба змінити владу, — додав Крулько.

Політик переконаний: перше, що нам треба зробити — відновити довіру наших західних партнерів. Також треба домовлятися з ними щодо зовнішнього боргу, адже умови угоди про реструктуризацію боргу, яку підписала екс-міністр фінансів Наталія Яресько, запрограмували країну на неуспіх. За угодою, при зростанні ВВП понад 3% треба віддавати 15% від заробленого, а понад 4% — 40%.

- Нам треба зростати на 9-12% на рік, а не 3% і переходити до інноваційної моделі економіки, як це пропонує Тимошенко, — резюмував заступник голови партії "Батьківщина".

Коментарі

Вгору