Ти постійно не такий: Остапчук розповів, як пробивався в шоу-бізнес

13 січня 2021, 22:31

фото з мережі

Зараз Володимир Остапчук – один з найвідоміших ведучих та шоуменів в українському шоу-бізнесі. Однак його шлях до слави та визнання тривав довгих п'ять років, а перед появою на телеекранах він почув десятки відмов.

36-річний ведучий Володимир Остапчук прокинувся знаменитим після пісенного конкурсу Євробачення-2017, яке провів в Україні разом з Олександром Скічком і Тимуром Мірошниченком. Проте раніше він неодноразово намагався підкорити український шоу-бізнес. Про свій шлях до омріяної популярності Остапчук розповів у програмі "Ранок з Україною".

Як Володимир Остапчук пробивався в шоу-бізне

Ще під час навчання в школі талановитий Володимир Остапчук мріяв про велику сцену. Однак після закінчення 11-класу вступив до Уманського педагогічного університету та здобув філологічну освіту. Вже за рік викладання англійської мови в рідному місті він вирушив підкорювати столицю. У цьому його підтримала мама, яка усвідомлювала, що без публіки та уваги син замикається в собі.

- Вова народився на сцені. У той період, коли він не виступав, він став сумний, замкнутий. Як тільки він потрапляв на сцену – все, цього не було, – пригадує мама зірки Інна Володимирівна.

Після переїзду до Києва Володимир Остапчук активно ходив по кастингах, пробиваючись на великий екран. Однак посаді ведучого передувала робота диктором на радіо та дублювання фільмів. Впродовж п'яти років він чув відмови телепродюсерів.

- Ти постійно не такий, у тебе завжди щось не так. Ти молодий, дуже активний, не так використовуєш голос, – пригадав Володимир Остапчук.

Його успішна телекар'єра розпочалась з автомобільного каналу та програми "Ранок з Україною". Згодом у житті Остапчука з'явились десятки інших проєктів, які принесли йому народну любов та безліч прихильників.

Поділитись

Коментарі

Вгору