ЦВК постановила повторно розглянути документи недопущеного до виборів чинного мера Умані

30 вересня 2020, 20:00

фото з мережі

Центральна виборча комісія скасувала постанову Уманської міської тереторіальної виборчої комсії про відмову в реєстрації кандидата на посаду Уманського міського голови Олександра Цебрія.

До ЦВК надійшла скарга на протиправною бездіяльність Уманської міської ТВК щодо неповідомлення про виявлені недоліки у поданих до цієї виборчої комісії документах для реєстрації кандидата на посадучинного міського голови Умані. А також – у зв’язку з цим скасувати постанову вказаної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидата на посаду Олександра Цебрія.

Проте ЦВК відмовила у задоволенні скарги в частині визнання протиправною бездіяльності Уманської міської ТВК.

Разом з тим, Комісія встановила, що підстави для відмови у реєстрації кандидата, фактично є неточностями у поданих документах, які не є перешкодою для розуміння змісту викладених відомостей.

Відтак Комісія скасувала постанову “Про відмову в реєстрації кандидата на посаду Уманського міського голови Уманського району Черкаської області Цебрія Олександра Володимировича".

Окрім того – зобов’язала цю комісію до 21:00 30 вересня 2020 року повторно розглянути документи, подані для реєстрації кандидата та невідкладно поінформувати Комісію про прийняте рішення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору