“Цьогорічний бюджет Черкас на 40 млн грн більше, ніж торік”, – Білоусов

31 січня 2014, 13:07

В. о. міського голови Віктор Білоусов задоволений ухваленням основного фінансового документу міста. Цьогорічний бюджет Черкас на 40 млн грн більше, ніж бюджет минулого року.

- Сьогодні ми розглядали бюджет на 2014 рік, але в частині тих контрольних цифр, які надає Міністерство фінансів. Ми не розглядали сьогодні бюджет розвитку, оскільки ми чекаємо звітність казначейства. Я вважаю, що протягом двох тижнів ми розглянемо і бюджет розвитку. Загальний ресурс нашого міста разом з державними трансфертами складає 1 млрд 83 млн, що на 40 млн грн більше, ніж торік. Звичайно, хотілося б більше. Ми ніколи не будемо задоволені від сільської ради до Верховної Ради тим станом екноміки, який сьогодні є. Але цьогорічний бюджет трохи кращий, ніж минулорічний, - заявив Віктор Білоусов.

Також він зазначив, що у 2013 році місто починало з дефіцитом бюджету по заробітній платі бюджетників та комунальних підприємств у понад 60 млн грн. Сьогодні ж ситуація покращилася - дефіцит став менше на 7 млн грн.

- Найгірша ситуація до розгляду цього питання була у сфері фізкультури та спорту - 82,5% проти 2013 року, а також в охороні здоров'я - 89,7. Але ми сьогодні знайшли компенсуючі моменти, які покращать ситуацію, - зазначив в.о. міського голови.

Також Віктор Федорович подякував тим депутатам, які були присутніми під час ухвалення бюджету міста.

- В цілому, я задоволений, адже головний фінансовий закон для нашого обласного центру ухвалено. Сьогодні медики, вчителі, усі, хто працює в соціальній сфері, будуть забезпечені заробітною платою. А це найголовніше. Я вдячний тим депутатам, які сьогодні прийшли, вносили пропозиції і проголосували. Я не задоволений, що ми не можемо миттєво підняти заробітну плату, але я радий, що бюджет ухвалено, і ми знаємо, що робити сьогодні і завтра, - прокоментував посадовець.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору