На поточному тижні на черкащан очікує похолодання

12 лютого 2018, 14:04

Характерною рисою цієї зими є підвищений температурний фон. Тому нинішня зима може стати найтеплішою за останні 10 років метеоспостережень та з найбільшою кількістю днів з позитивною середньодобовою температурою повітря, про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Поточного тижня тепла повітряна маса південного циклону поступається місцем більш холодній масі з арктичних широт, це зумовить тимчасове похолодання в першій половині тижня. При цьому температура повітря вночі знизиться  до  -3..-8º, а вдень буде у межах -3..+2º. Суттєвих опадів не очікується.

За прогнозом, у другій половині тижня  погоду Черкащини формуватиме улуговина циклону зі Скандинавії, що призведе до невеликого підвищення температури повітря: вдень до -2..3º, вночі 1..6º морозу. Можливі невеликі опади у вигляді снігу та мокрого снігу.

Також у гідрометцентрі звертають увагу водіїв та пішоходів - опади і зниження температури повітря  зумовлять підмерзання та утворення ожеледиці на дорогах і тротуарах, тому будьте обережні.

Також застерігають рибалок - лід на річках і водосховищах потемнів, крихкий, тому виходити на такий лід вкрай небезпечно.

 За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

 

Вгору