Цього літа черкаські діти відпочивали у таборах “патріотично”

29 серпня 2015, 18:00

скачанные файлы (1)

Понад 42 тисячі дітей Черкащини, відпочиваючи цього літа в оздоровчих таборах, ще й отримували навички військово-патріотичного виховання.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Цього літа в області діяли 603 пришкільних табори, 187 таборів праці й відпочинку, що функціонували на базі навчальних закладів області, а також 19 позаміських таборів. У них відпочили 42 609 школярів. Окрім цього, в таборах Черкащини оздоровились 808 дітей бійців АТО, зокрема й тих військових, котрі загинули під час виконання бойових завдань; 552 дитини внутрішньо переміщених осіб та 104 дитини зі Сходу країни, в тому числі й з окупованих територій.

– У кожному таборі діяли зміни, спрямовані на патріотичне виховання дітей та учнівської молоді, – зазначає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський, – дослідження героїчних сторінок історії свого народу, виховання почуття відповідальності за своє майбутнє.

Серед таких закладів: «Козацька фортеця», що на Смілянщині, «Джерельце» на Уманщині, «Козацька слава» в м. Умань, «Корсунська СІЧ» на Корсунщині, «Юний моряк» у Черкаському районі та інші.

Під час військово-патріотичного виховання, за словами Максима Васильовича, діти мали змогу переглядати документальні та художні фільми патріотичного спрямування, зустрічались з учасниками антитерористичної операції, волонтерами, брали участь у військово-спортивних змаганнях, заходах із вшанування «Героїв Небесної Сотні», конкурсах патріотичного малюнку, акціях, таких як: «Подарунок воїну, «Лист пораненому», «Малюнок для воїнів АТО», «Допоможи», «Ми за мир!» тощо.

Поділитись

Коментарі

Вгору