Ці вибори – остання справжня соціологія, – Тимошенко про перемогу на виборах в ОТГ

26 грудня 2018, 12:34

Ці вибори - остання справжня соціологія, - Тимошенко про перемогу на виборах в ОТГ

"Батьківщина" перемогла на виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня, і, за попередніми підрахунками, отримала 35,7% голосів виборців. Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко на прес-конференції в Києві, оголошуючи попередні результати місцевих виборів, йдеться на сайті політсили.

- Абсолютне перше місце з великим відривом посіла "Батьківщина" – 35,7%. На другому місці з результатом 22,7% – Блок Петра Порошенка. Ці вибори – остання велика репетиція перед президентськими виборами. Це остання справжня соціологія, де не міряють випадково думки якихось людей, де соціологію рахують конкретно по бюлетенях, – зауважила Голова партії.

Ці вибори - остання справжня соціологія, - Тимошенко про перемогу на виборах в ОТГ

За її словам, "Батьківщині" вдалося досягти перемоги попри шалений адміністративний ресурс, який задіяла чинна влада.

- Це, по суті, був виборчий армагедон, коли фальсифікації, підкуп були вражаючими. Ламали людей, примушували зніматися з виборів, – констатувала лідер "Батьківщини". - А втім, тиск і фальсифікації не допомогли. Всі заходи політичного терору на виборах не спрацьовують.

Натомість, партія "Батьківщина" від виборів до виборів лише збільшує народну підтримку. Так, політична сила Юлії Тимошенко перемогла в кожній з 7 хвиль виборів в ОТГ, здобувши 30% від кількості депутатів, обраних від партій. А також у цілому демонструє переконливу динаміку.

Ці вибори - остання справжня соціологія, - Тимошенко про перемогу на виборах в ОТГ

- Ми починали з 5,68% у 2014 році, у 2016-2017 роках – 28,6%, а на останніх виборах ми вже маємо 35,7%, – сказала вона.

Юлія Тимошенко пишається своєю командою, "яка може протистояти будь-якій навалі влади і таким масштабним порушенням".

- Це означає, що на президентських виборах, які б технології не використовувала влада, з такими громадянами і з такою командою, як у мене, ми можемо протистояти всьому. Ми не дамо їм сфальшувати президентські вибори, – наголосила політик.

Як відомо, у неділю, 23 грудня, відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів у 77 ОТГ в 13 областях України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору