Ці бовдури депутати повинні були встати і вийти із зали, – відомий журналіст про скандальну сесію в Черкасах (відео)

02 лютого 2018, 22:59

Відомий журналіст Дмитро Гордон осудив дії "національних дружин", які здійснювали тиск на депутатів під час минулої сесії 29 січня. Про це він заявив у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна", інформує vikka.ua.

Черкащанка сказав:

Да, так не должно быть в “нормальной цивилизованной стране”. Но в нормальной цивилизованной стране депутаты сначала выполняют свои обязанности, а потом отправляются на каникулы. А наши “слуги”, не приняв бюджет, оставив на произвол свой город, уехали отдыхать в тёплые края, а город месяц жил без бюджета. Такое бывает в “нормальной цивилизованной стране”??

Скептик сказав:

А що депутати повинні були приймати? Виконком не підготував бюджет, а на його розпуск Бондаренко двічі накладав вето

злий сказав:

Черкащанко не меліть дурниць а краще подивіться сесії за грудень та січень! В які края поїхали? Якщо ви не дивились то люди дивились, дякую трансляторам.Чомусь при тому мері всі камери працювали, а при Бондаренку надіємось тільки на трансляторів. Сесії, навіть позачергові , майже кожен тиждень в грудні і в січні. Для чого той мер скликав їх, коли мерський виконком не ходив весь грудень на роботу щоб бюджет не розглянути? В тому бюджеті мільйони заховані і депутати повинні були проголосувати в авральному порядку, щоб не було коли його прорахувать. Бюджетна комісія не розглядала, а коли стали розглядати, то за годину 25 мільйонів знайшли там де їх не повинно бути. 300 сторінок потрібно було прорахувати, а це фізично не можливо за 1 день.То ж до скандальної сесії подали бюджет частково не прорахований і коли депутати вносили правки та дійшли до 58 мільйонів то сталось те що сталось. Так звана Громадськість зчинила галас, дирижерів типу Майбороди хватало. Потім почався тиск як моральний так і фізичний цією тітушковою дружиною на самих активних депутатів. Хто пробував вийти то кордон з тих дружин їх просто стусанами вернули назад. Сам Кухарчук з десятком молодчиків окупував трибуну та не давав можливості депутатам вносити правки, а коли депутат пішов до виходу то через зал розштовхуючи своїх хлопчиків побіг бити того депутата особисто. Все було заранше домовлено, на кого і як тиснути. Депутати Карась та Діскант біля трибуни говорили що не будуть голосувати за такий бюджет, він не збалансований, а потім злякались і як більшість депутатів проголосувала за бюджет під тиском, а на не покірних відкрита охота. Потім Нацдружина зажадала проголосувать за виконком з їх преставників. Але тут уже переміг здоровий глузд в одного депутата, голос якого був вирішальний і виконком пе підтримали. Началась істерика в Нацдружини , на цього депутата кричали , кидалися бити, а головне …кричала Ваня що ти зробив? як ти проголосував? ми домовлялись! ми на бабки попали! тоді депутат втік з свого місця в глиб залу. І транслятор закінчив трансляцію щось сталось з інтернетом.Головуючий мер повинен був втрутитись в ситуацію і звернутись до поліції, якої було достатньо в коридорах щоб навести порядок . Мабуть ні одна людина не зможе працювати продуктивно, коли менш чим на витягнуту руку від нього стоять незрозуміло що за люди з закритим обличчям та озброєні. Це анархія, якась угроза йде на країну в обличчі різних формувань, які просто виконують чиїсь замовлення. Страшно і не приємно що цим людям закон не писаний та прикриваються АТО.

Черкащанка сказав:

Та не переймайтеся ви так , пан ЗЛИЙ. Що б ви не казали, це відбувалося у січні, а у “нормальних цивілізованих країнах” бюджет приймають у грудні. Ось ці подробиці депутатської “дисгармонії”, їх “розбірки”, “несумісність”, різні погляди та задачі нікого не цікавлять. Треба було все продумати заздалегідь, а не доводити все до критичної точки. Так що “НЕ МЕЛІТЬ ДУРНИЦЬ” ВИ!

Гард сказав:

Якщо гарант під час бойового протистояння Держави зник з поста головнокомандувача на курорт то влада лише в зборах громади.

Не сліпий сказав:

З такою владою Україна довго не протягне.

Вгору