Центральну вулицю Черкас заполонили сотні людей у вишиванках (фоторепортаж)

24 травня 2015, 19:50
IMG_3981

Фото Про все

Марш вишиванок у Черкасах зібрав близько трьох сотень черкащан. Від різноманіття вишитих сорочок та суконь розбігалися очі. У вишиванках були навіть домашні тварини.

Близько 15:00 черкащани почали збиратися біля ПК "Дружба народів". Звідти колоною рушили до Соборної площі, щоправда із сорокахвлинним запізненням, тому частина людей вже встигли розійтися.

IMG_3931

Фото Про все

Черкащанка Ірина Панасенко на марш вишиванок вибралася всією родиною. Каже, що такий день, коли люди вбираються у вишиванки, для неї як свято. У вишивнці навіть півторарічна донечка Софія.

IMG_3961

Фото Про все

Організація свята зі смаком! zoloto-club.com.ua - якіснй відпочинок для сучасних людей.

- Це її перша вишиванка. Вдягали її на День Незалежності, тоді донька навіть ходити не вміла. А тепер от  і сьогодні вона у вишиванці - розповідає жінка. - Ця вишиванка придбана, але у моїх планах вишити сорочку власноруч. Наступного року прийдемо на марш вже у вишиванках власного виробництва.

IMG_3972

Фото Про все

У вишиванки були вбрані не тільки діти та дорослі, а навіть і домашні улюбленці. Песика Леві одгли, як справжнього козака - у вишиванку та шаровари.

- Він теж маленький громаднин України, - посміхаючись, каже власниця песика Тетяна Олексіївна. - Також своїм потріотичним вбранням він викликає посмішку в дітей.

IMG_3998

Фото Про все

На Соборній площі всі охочі долучилися до створення карти України, а потім рушили до Пагорба Слави.

IMG_3971

Фото Про все

IMG_3939

Фото Про все

IMG_3988

Фото Про все

IMG_4000

Фото Про все

IMG_4002

Фото Про все

IMG_4025

Фото Про все

IMG_3974

Фото Про все

IMG_4030

Фото Про все

Поділитись

Коментарі

Вгору