Це – саботаж, – виконавчий комітет ЧМР знову не зібрався на засідання

29 грудня 2017, 10:52

Виконавчий комітет Черкаської міськради, який мав розглянути проект бюджету на 2018 рік, сьогодні вкотре не зміг зібратися. Для кворуму не вистачило однієї особи. Міський голова Черкас  Анатолій Бондаренко назвав це зривом та саботажем.

- Якби я був зоотехніком,то назвав би це ящуром, коли йде падіння верха. По іншому я це назвати не можу,- сказав міський голова.

Серед присутніх, окрім міського голови, були Станіслав Овчаренко, Геннадій Шевченко, Володимир Білик, Олександр Сандецький, Андрій Мушієк, Роман Ганзевич. Не прийшли - Роман Буданцев, Сергій Гура, Руслан Сотуленко, Ігор Коломоєць.

Тож міський голова поцікавився в Департаменті охорони здоров'я, чи перебувають відсутні члени виконкому на лікарняному, у лікарнях чи поліклініках. Як повідомив директор департаменту  Олег Стадник, на лікарняному наразі перебуває Ігор Коломоєць.

Водночас, за словами директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталії  Джуган, такої ситуації, як у Черкасах, коли й досі не прийнятий міський бюджет, немає в жодному місті.

- Ми єдиний обласний центр, який не має бюджету на рік. Маємо рішення бюджетної комісії, але без виконкому порушуємо процедуру прийняття. Виконавчий комітету має подати бюджет на розгляд ради, а рада мала затвердити його до 25 грудня, що й зробили інші міста. Це зробили навіть об'єднанні територіальні громади. А ми сьогодні поза межами закону, - зазначила Наталія Джуган. - Ми навіть не можемо розрахуватися по заробітній платі, не зможемо розрахуватися з комунальними підприємствами за виконані роботи і навіть, якщо другого січня буде надзвичайна ситуація, ми не зможемо виділити кошти.

Міський голова, у свою чергу, зауважив, що через таку ситуацію потрібно звертатися до правоохоронних органів, а поведінку членів виконкому назвав саботажем.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору