Три сучасних автомобіля швидкої допомоги отримала Черкащина

18 вересня 2019, 12:06

Три сучасних автомобіля швидкої допомоги отримала Черкащина

Три автівки швидкої допомоги класу «В» передали Черкаському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Ключі від нових автомобілів вчора, 17 вересня, на зустрічі керівництву Центру вручили Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов та голова комітету з питань охорони здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, який водночас є і радником Президента з питань медицини, Михайло Радуцький.

Ці автомобілі будуть направлені до Уманської, Смілянської та Черкаської станцій швидкої медичної допомоги. Загалом Центр отримав уже 5 автівок швидкої допомоги в цьому році. Очікуємо ще один автомобіль для відділу реагування на надзвичайні ситуації та виїзної консультативної допомоги.

Три сучасних автомобіля швидкої допомоги отримала Черкащина

"Завдяки цим автомобілям, обладнаним за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів вчасно отримуватиме якісну медичну допомогу. До того ж, автівки облаштовані так, аби пацієнти перебували у максимально комфортних умовах", – зазначає директор Цетру Ігор Фесун.

За інформацією КУ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР"

Коментарі

Вгору