Три студентки ЧДТУ отримуватимуть стипендії Президента України

12 травня 2015, 15:20

1417977524-154

Cтипендії Президента України отримали три студентки ЧДТУ.

Ще взимку вчена рада Черкаського державного технологічного університету відзначила трьох взірцевих студенток – Ларису Набоку, Юлію Дзігору та Марину Хроленко. Їхні кандидатури подали на призначення академічної стипендії Президента України.

Набока

Фото прес-служба ЧДТУ

Лариса Набока - представниця факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну, майбутня дизайнерка. Вона – активістка студентської ради ЧДТУ, бере участь у конференціях та олімпіадах (місцеві олімпіади, студентські наукові конференції, міжнародний конкурс «International Design Award 2015»). Також Лариса є активною учасницею різних творчих та соціальних проектів. Саме за її дизайнерським проектом оздоблено приміщення студентського дискусійного клубу «Green Café».

Дзігора

Фото прес-служба ЧДТУ

Відмінне навчання, праця і всебічний розвиток стали запорукою успіху студентки ІІІ курсу будівельного факультету Юлії Дзігори. Серед усіх здобутків студентки варто відзначити участь у спартакіадах ЧДТУ, першість у XIV Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика. Юлія активно бере участь у різних соціальних проектах, наукових конференціях і громадському житті університету.

Хроленко

Фото прес-служба ЧДТУ

Творчий підхід до справи і креативність вирізняє студентку факультету електронних технологій Марину Хроленко серед інших. З початку навчання дівчина продемонструвала бажання працювати на благо університету, тому зараз є членом студентської ради свого факультету, працює в інформаційному департаменті. Бере участь у багатьох наукових конференціях, спортивних змаганнях

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору