Троє черкащанок представили свої автентичні віночки на всеукраїнському мистецькому фестивалі (фото)

18 листопада 2019, 21:04

Відтворений автентичний вінок із села Адамівка на Дніпровщині, репліку вінницького вінка і два квіткові, ніжні віночки, притаманні центральній Україні, представили майстрині проєкту "Від лялі до кралі" на мистецькому фестивалі "Ukrainian Beauty" . Про це розповіла одна з майстринь Олена Афанасенко у коментарі "Про все".

Олена Афанасенко зазначила, що їхній проєкт "Від лялі до кралі" запросила до участі в фестивалі "Віртуози фолку" в Українському домі сама керівниця "Ukrainian Beauty" Галина Совенко-Шевардіна.

- Це була дуже масштабна і дивовижна подія, приїхали відомі майстри народної творчості України й віртуозні музиканти. Серед учасників також були Ілларія, Ніна Матвієнко, Олена Кулик та ансамбль «ДНІПРО», The Doox, GG ГуляйГород, Кралиця & Folky Funky, Георгій Матвіїв та ансамблева група НАОНІ, Kolo Yolo, Zgarda, Петро Сказків і багато-багато інших. Цей фестиваль скарбів народного мистецтва, об'єднав митців з усіх куточків країни. Людей було так багато, що ми не встигали відповідати на запитання. Дуже приємно було чути родинні історії, які починались зазвичай словами: а у моєї мами/бабусі був такий самий віночок, - розповідає Афанасенко.

Майстрині проєкту "Від лялі до кралі" привезли на фестиваль 15 вінків і чотири з них одягли моделі "Ukrainian Beauty" під час фестивалю "Віртуози фолку"

Майстрині проєкту разом із моделлю "Ukrainian Beauty"

Читайте також: 10 запитань до Олени Афанасенко: секрети створення автентичних віночків (відео)

- Ми насправді дуже щасливі цій події, вона дала величезне натхнення, бо отримувати високу оцінку нашої роботи від знаних етнографів, майстрів, колекціонерів, які знаються на старовині дуже приємно. Також у захваті від проєкту "Ukrainian Beauty" і Галини Совенко-Шевардіної, вона справді закохана в етніку і в Україну, - вважає черкащанка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору