Трасу Черкаси – Канів розблоковано, роботи біля Мошен зупинено

19 травня 2015, 12:22

393ccf232eeba2c1aca5c27106150ff3_L

Трасу Черкаси – Канів розблоковано, роботи біля Мошен зупинено. Такий результат перемовин голови Черкаської ОДА із протестувальниками. У понеділок зранку із сотню мошенців і яснозірців заблокували трасу на знак протесту. Вони вимагали зупинити будівництво нових пташників «Миронівського хлібопродукту» в районі.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Очільник області зустрівся із делегатами від протестувальників. Вони розповіли Юрію Ткаченку, що на місці майбутнього будівництва вже розпочалися роботи. Там зняли верхній шар ґрунту й почали звозити будівельні матеріали. Люди твердять: усе це незаконно й без їхньої згоди.

– На нашій зустрічі були присутні керівники правоохоронних органів області, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Ми з’ясували, що дозвіл на підготовчі роботи в підприємства є. Саме будівництво буде вестися за межами населених пунктів на земельних паях, які власники віддали йому в оренду.

До наступного понеділка фахівці вивчатимуть усі дозвільні документи підприємства. Тоді ж запланована нова зустріч обласного керманича з активістами. Доти будь-які роботи на місці майбутнього будівництва призупинені.

– Ми будемо рухатися винятково у правовому полі, – наголошує Юрій Ткаченко. – Пам’ятаємо проблеми з «Нібулоном» за часів мого попередника. Тоді громада теж протестувала проти будівництва. Але все це використала влада, вимагаючи в підприємця, як він мені розповів, хабар. Я пояснив протестувальникам, що не діятиму такими методами. Тиснути на когось перевірками чи вмовляннями не буду. Все має бути в межах закону. Хто не згідний із будівництвом – може звернутися до суду. Ми ж маємо перевірити законність усіх документів. І лише опісля можна буде предметно говорити.

Поділитись

Коментарі

Вгору