Торговельні заклади Черкас проінспектують через коронавірус

12 березня 2020, 10:32

Сьогодні уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

У Черкасах днями міський голова Анатолій Бондаренко створив оперативний штаб для боротьби з коронавірусом і доручив проводити дезінфекцію у громадському транспорті та у торговельних центрах.

У зв’язку із загрозою розповсюдження коронавірусу, за дорученням міського голови працівники управління інспектування ЧМР проводитимуть роботу із власниками та адміністраціями торгівельних центрів і магазинів.

- Торгівельні площі традиційно є місцями великого скупчення людей, а значить, в ситуації епідеміологічної загрози створюють додаткову небезпеку. Інспекторам доручено повідомити заклади торгівлі про необхідність створення санітарних умов для убезпечення людей: постійного і безперебійного доступу до санвузлів із можливістю помити руки, встановлення безкоштовних апаратів із антисептичними засобами, тощо, - повідомляє начальник управління інспектування Станіслав Коломієць.

За інфорацією із пресслужби Черкаської міськради

Коментарі

Вгору